Monitoring procesów inwestycyjnych to kolejna ze specjalizacji spółki AGIT. Prace takie były wykonywane w ostatnich latach przez zespół AGIT głównie dla zleceniodawców z branży energetycznej i przemysłowej.
Oferowane do realizacji monitoring inwestycyjne obejmują nie tylko nadzór nad prowadzona inwestycją ale też wykonanie pełnej dokumentacji powykonawczej opracowanej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Stosowane bardzo nowoczesne technologie modelowania wirtualnego 3D takie jak PLATFORMY INFORMATYCZNE systemu VEGA 3D, pozwalają na niezwykle szybkie i bardzo dokładne prowadzenia nadzorów budowlanych obejmujących zagadnienia techniczne, BHP, p.poż, ochrony środowiska i ochrony obiektów.
Tego typu zadania głównie wykonywane są dla branży paliwowo-energetycznej i branży transportu kolejowego i lotniczego.

Firma AGIT Sp. z o.o. wykonuje monitoringi inwestycyjne przy wykorzystaniu: skanerów laserowych, kamer wysokiej rozdzielczości i dronów.
Wyniki monitoringu inwestycyjnego prezentowane są w unikatowej technologii modelowania wirtualnego, w oparciu o PLATFORMY INFORMATYCZNE systemu V-ADMINISTRATOR .


.