Do grupy projektów specjalnych specjalnych należą w pierwszym rzędzie:
– systemy ochrony i obrony antydronowej dla obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej,
– systemy monitoringu stanu wód w rzekach i jeziorach,
– systemy monitoringu bezpieczeństwa na terenach miejskich,
– systemy monitoringu zagrożeń terrorystycznych,
Większość z oferowanych rozwiązań specjalistycznych bazuje na PLATFORMACH INFRMATYCZNYCH systemu VEGA 3D, co sprawia, że systemy te są jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań w skali światowej.

Do grupy projektów specjalnych zaliczane są też projekty związane z branżą energetyczną i ochroną p.poż.
Wykonujemy:
– projekty i modernizacje systemów p.poż.
– projekty i modernizacje systemów detekcji wodoru (akumulatorownie),
– projekty i modernizacje lakierni oraz stanowisk przygotowania do prac lakierniczych,

Makiety 3D ze sterowaniem wirtualnym:
Do grupy projektów specjalnych należą też zadania związane z budową unikatowych, sterowanych komputerowo przez oprogramowanie wirtualne, makiet architektonicznych i historycznych.
Firma AGIT Sp. z o.o. wykonuje już od 2010 roku, bardzo wysokiej jakości makiety architektoniczne i specjalistyczne, które są sterowane przez specjalne oprogramowanie komputerowe działające na PLATFORMIE INFORMATYCZNEJ systemu VEGA 3D.

Oferowane makiety posiadają też specjalne moduły interaktywne umożliwiające jednoczesne sterowanie podświetleniem makiety lub innymi funkcjami ruchowymi oraz umożliwiają obserwację modelu interaktywnego na ekranie wielkoformatowym umieszczonym za lub przed makietą architektoniczną.

Technologia makiet architektonicznych ze stornowaniem przez modele wirtualne jest unikatowym rozwiązaniem technologicznym na skalę światową i umożliwia pełną wizualizację makiet architektonicznych w przestrzeni 3D oraz umożliwia wirtualne sterowanie funkcjami ruchowymi i podświetleniem.

Makiety wirtualne to zupełnie nowy i bardzo nowoczesny produkt oferowany na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Technologia ta bazuje na PLATFORMACH INFORMATYCZNYCH systemu VEGA 3D.

Makiety wirtualne są podobne do gier komputerowych i mogą być wyświetlane na ekranach 2D i 3D. Możliwe jest wykonanie specjalnych projekcji na okulary 3D tak aby widzowie mieli wrażenie poruszania się w wirtualnym wnętrzu.

Makiety wirtualne mają bardzo szerokie pole do zastosowania w projektach architektonicznych i rewitalizacyjnych oraz do prac koncepcyjnych.

Makiety wirtualne mogą też służyć do szkoleń BHP oraz do szkoleń reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Filmy technologiczne:
Firma AGIT Sp. z o.o. specjalizuje się od wielu lat w realizacji bardzo wysoko zaawansowanych filmów promocyjnych, technologicznych i instruktarzowych dla branży przemysłowej, w tym głównie dla firm sektora paliwowo-energetycznego.

Realizowane filmy są wykonywane na profesjonalnym sprzęcie telewizyjnym oraz montowane w naszym studio filmowym.

W filmach szeroko wykorzystywane są zaawansowane animacje komputerowe, które są naszą specjalnością od wielu lat.

Nasze filmy technologiczne i promocyjne niezwykle skutecznie wspierają zarówno działania marketingowe oraz handlowe, co zostało już wielokrotnie potwierdzone prestiżowymi nagrodami i kontraktami dla naszych klientów.


..