Zespół firmy AGIT Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie usługi projektowe w zakresie inwestycji budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego oraz mieszkaniowego.

Nasze projekty charakteryzują się bardzo wysoką innowacyjnością brył architektonicznych oraz rozwiązaniami ergonomicznymi i proekologicznymi.
Wykonujemy też aranżacje wnętrz, zarówno budynków użyteczności publicznej jak też nowoczesnych budynków przemysłowych i obiektów prywatnych.
Realizowane prace projektowe są wspomagane przez bardzo nowoczesne technologie modelowania wirtualnego 3D, które bardzo poważnie przyspieszają procesy projektowe oraz pozwalają na wczesne przewidywanie i unikanie kolizji konstrukcyjnych i instalacyjnych.

Do analiz 3D stosujemy głównie PLATFORMY INFORMATYCZNE systemu VEGA 3D lub inne narzędzia informatyczne, zgodnie z życzeniem naszych klientów.
Firma AGIT Sp. z o.o. realizacje zaawansowane projekty rewitalizacyjne obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Do projektowania rewitalizacyjnego szeroko stosowane są PLATFORMY INFORMATYCZNE systemu V-ADMINISTRATOR . Technologia PLATFORM INFORMATYCZNYCH systemu V-ADMINISTRATOR pozwala na bardzo precyzyjne analizy porównawcze struktury budowlanej przed i po rewitalizacji oraz na dokładne analizy przebiegu wszystkich instalacji branżowych.
..

..