Firma AGIT Sp. z o.o. pozsiada od wielu lat własny zespół projektantów i grafików komputerowych, wykonujących zaawansowane projekty architektoniczne i techniczne w opraciu o bardzo dokładne analizy geofizyczne gruntu.

Modele 3D wykonywane są głównie na zlecenia firm sektora przemysłowego a w tym szczególnie dla firm branży energetycznej.
Opracowywane modele 3D są wykorzystywane do prac projektowych, rewitalizacyjnych, archiwizacyjnych, do tworzenia zaawansowanych animacji komputerowych oraz do wykonywania makiet architektonicznych technologią druku 3D.

Zespół firmy AGIT Sp. z o.o. do prac inwentaryzacyjnych wykorzystujemy unikatową w skali światowej technologię obrazowania wyników pomiarów georadarowych w technologii wizualizacji 3D.
Metoda ta pozwala na bardzo dokładne analizy w przestrzeni 3D obiektów które znajdują się do 2 metrów lub do 5 metrów pod powierzchnią ziemi lub posadzki betonowej, chodnika czy ulicy.
Obrazowanie pomiarów georadarowych pozwala na wykonywanie analiz w przestrzeni 3D z bardzo duża dokładnością, nawet poniżej 10 centymetrów.
…..


.